40G SFP Module

Op voorraad

Aanbieding

287.88 incl. 21% BTW

Multimode

  • 40G SFP-module
  • Multi mode
  • Overdrachtsafstand tot 100 m
  • Hot swappable

Merk: Novastar

Artikelnummer: 101598

Meer lezen

Daarom bestel je bij Onlinediscowinkel.nl

Persoonlijk advies

Gratis verzending vanaf €100,- in NL

Uw betrouwbare leverancier sinds 1978

Beschrijving

De Novastar 40G SFP-module is ontworpen voor het Novastar 5GB-platform en kan worden gebruikt met de Novastar CX-serie processors, zoals de CX 40 en CX 80. De module biedt een hogere bandbreedte en maakt het mogelijk om meer pixels aan te sturen. Hij is verkrijgbaar in Single Mode en Multimode versie. De 40G SFP-module is uitgerust met een LC-connector en kan worden gebruikt met gewone optische LC-glasvezelkabels.

SFP Slot Type : 40G
SFP Module Fibre Connector Type: LC
Fibre Mode: Multi-mode
Maximale ontvangstlengte: 100 m
Ingangssvoltage: 3,3 V DC
Vermogensverbruik: 1.5 W

Artikelnummer: 101598

Extra informatie

Gewicht 0.2 kg
Afmetingen 0.2 × 0.13 × 0.05 m
Merk

EAN

Artikelnummer: 101598 Categorieën: , ,