Persoonlijk advies

Gratis verzending va. €100

Sinds 1978

AV-controllers

Filter

Resultaat 1–9 van de 116 resultaten wordt getoond


Hulp nodig? Wij staan voor je klaar

0411 635 034 0411 635 048 info@onlinediscowinkel.nl
  • Aanbieding

    Stalen beugels

    • Biedt plaats aan 2 DMT DLD-84-schermen
    24.82 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Single mode

    • 40G SFP-module
    • Single mode
    • Overdrachtsafstand tot 10 km
    • Hot swappable
    668.15 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Multimode

    • 40G SFP-module
    • Multi mode
    • Overdrachtsafstand tot 100 m
    • Hot swappable
    331.17 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Voor Taurus series Media Player / Sender Box

    • 4G-module
    • Overal en altijd toegang tot de Taurus-mediaspeler
    • Inclusief antenne
    156.87 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Garandeert non-stop werking

    • Backup-voeding
    • Neemt de stroomvoorziening op als de primaire voeding uitvalt.
    • Perfect voor H-serie H5, H9 en H15
    281.37 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Glasvezelkabel

    • Break-out kabel Q-ODC2-F naar 2 x LC simplex
    • Q-ODC2-F-connector met robuust push-pull-koppeling mechanisme
    • LC-connector
    472.27 incl. 21% BTW
  • Uitverkocht

    Desktopconsole

    • Twee ingebouwde lcd-displays
    • Eenvoudige installatie op afstand van videoprocessor J6 en N9
    • Besturing op afstand van videoprocessor via RJ45
    • Ondersteunt maximaal 8 layers, 1 OSD, 1 BKG en 1 LOGO
    • Op afstand configureren van shape-layers en layer-maskers
    6,089.00 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Fiberconvertor

    • Glasvezelomvormer voor overbruggen van grote afstanden tussen processor en ledschermen
    • Maximale transmissieafstand 300 meter.
    • Plug en play, geen stuurprogramma’s nodig
    195.05 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Fiber convertor

    • Vezelconvertor om grote afstanden tussen processor en LED-schermen te overbruggen
    • Zendafstand tot 15KM.
    • Plug and play, geen driver nodig
    223.27 incl. 21% BTW
Onlinediscowinkel.nl
Chat openen
Hallo 👋 Onlinediscowinkel.nl hier! Voor vragen of advies, stuur ons gerust een bericht via WhatsApp ✅