Persoonlijk advies

Gratis verzending va. €100

Sinds 1978

Glasvezelkabels & Convertors

Filter

Resultaat 1–9 van de 14 resultaten wordt getoond


Hulp nodig? Wij staan voor je klaar

0411 635 034 0411 635 048 info@onlinediscowinkel.nl
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Single mode

    • 40G SFP-module
    • Single mode
    • Overdrachtsafstand tot 10 km
    • Hot swappable
    637.88 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Multimode

    • 40G SFP-module
    • Multi mode
    • Overdrachtsafstand tot 100 m
    • Hot swappable
    287.88 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Glasvezelkabel

    • Break-out kabel Q-ODC2-F naar 2 x LC simplex
    • Q-ODC2-F-connector met robuust push-pull-koppeling mechanisme
    • LC-connector
    503.13 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Fiberconvertor

    • Glasvezelomvormer voor overbruggen van grote afstanden tussen processor en ledschermen
    • Maximale transmissieafstand 300 meter.
    • Plug en play, geen stuurprogramma’s nodig
    217.88 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Fiber convertor

    • Vezelconvertor om grote afstanden tussen processor en LED-schermen te overbruggen
    • Zendafstand tot 15KM.
    • Plug and play, geen driver nodig
    244.13 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    10x gigabit ethernet naar glasvezel omvormer

    • 2x 10G optische uitgang (hoofd + back-up)
    • 10x 1G ethernet poort
    • 19″ / 1HE ontwerp
    • Kabelafstand tot 300 m
    • Multi-mode
    • Inclusief stroom- en USB kabel, SFP modules en installatiemateriaal
    1,311.63 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    10x gigabit ethernet naar glasvezel omvormer

    • 2x 10G optische uitgang (hoofd + back-up)
    • 10x 1G ethernet poort
    • 19″ / 1HE ontwerp
    • Kabelafstand tot 10 km
    • Single-mode
    • Inclusief stroom- en USB kabel, SFP modules en installatiemateriaal
    1,311.63 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Fiber Converter voor MCTRL4K

    • 16 x ethernetoutput
    • 4 x SFP-glasvezelinput
    • Redundante voeding
    • Plug en play, geen stuurprogramma’s nodig
    3,224.38 incl. 21% BTW
  • Aanbieding

    Uitverkocht

    Glasvezel naar 8x 5G Ethernet omvormer

    • 1x 40G optische ingang
    • 8x 5G Ethernetpoort
    • 19″/ 1U-ontwerp
    • Overdrachtsafstand tot 100 m
    • Multi mode
    3,985.63 incl. 21% BTW
Onlinediscowinkel.nl
Chat openen
Hallo 👋 Onlinediscowinkel.nl hier! Voor vragen of advies, stuur ons gerust een bericht via WhatsApp ✅