CVT8-5G-M

Aanbieding

3,985.63 incl. 21% BTW

Uitverkocht

Glasvezel naar 8x 5G Ethernet omvormer

  • 1x 40G optische ingang
  • 8x 5G Ethernetpoort
  • 19″/ 1U-ontwerp
  • Overdrachtsafstand tot 100 m
  • Multi mode

Merk: Novastar

Artikelnummer: 101596

Dit product is helaas uitverkocht

Wij adviseren je graag om een goed alternatief te zoeken. Neem vrijblijvend contact op met onze deskundige klantenservice.

0411 635 034 0411 635 048 info@onlinediscowinkel.nl
Meer lezen

Daarom bestel je bij Onlinediscowinkel.nl

Persoonlijk advies

Gratis verzending vanaf €100,- in NL

Uw betrouwbare leverancier sinds 1978

Beschrijving

De Novastar CVT8-5G-M is een kosteneffectieve oplossing voor langeafstandstransmissie voor grote LED-schermtoepassingen. Hij zet een glasvezelkabel om in maximaal acht 5G-netwerksignaalkabels. Dankzij het ontwerp kan hij eenvoudig, veilig en betrouwbaar worden geïnstalleerd in een 19-inch rack of kast met een hoogte van 1 unit.
De CVT8-5G-M kan alleen rechtstreeks worden aangesloten op processors uit de Novastar CX-serie die gebruikmaken van het 5G-platform, zoals de Novastar CX 40 en CX 80.
De CVT8-5G-M wordt geleverd met een netsnoer, USB-kabel, twee 40G SFP (LC)-modules, twee montagebeugels, schroeven, 19 installatiekit en montageschema.

Main Uitgangen: 8
SFP-poorttype: 40G
Aantal SFP-slots: 1
SFP-module Glasvezelconnectortype: LC
SFP-module(s) Inbegrepen: Yes
Maximale Overdrachtsafstand: 100 m
Ingangsspanning: 100-240 V AC 50-60 Hz
Vermogensverbruik: 33 W
Power Connector In: powerCON TRUE1
Dataconnector In: USB B
Dataconnector Uit: RJ45

Artikelnummer: 101596

Extra informatie

Gewicht 3.26 kg
Afmetingen 0.359 × 0.387 × 0.173 m
Merk

EAN

Artikelnummer: 101596 Categorieën: , ,