ELDOLED LINEARdrive DC – 720 W – Constante Spanning – DALI/DMX – 4 Kanalen, 4 Uitgangen – 6A/Ch – LIN720D3
Op voorraad
Aanbieding
Constante Spanning – DALI/DMX – 4 Kanalen, 4 Uitgangen – 6A/Ch – LIN720D3
  • 720 W dimbare RGB(W) LED driver
  • Soepele dim functie zonder flikkeringen
  • Gemaakt voor DMX/DALI omgeving
  • Maximale energie en operationele efficiëntie
  • 12-48 V DC/24 A
Merk: EldoLED
Artikelnummer: A9950051
Beschrijving
Aansturing: DMX
DMX-kanalen: 4
Protocollen: DMX
BT: No
Ingangsspanning: 12-48 V DC
Uitgangsspanning: 12-48 V DC
Maximale Uitgangsstroom (A): 24 A
Power Connector In: Open Einde
Power Connector Uit: Open Einde
DMX-connector In: Open Einde
DMX-connector Uit: Open Einde
Lengte (mm): 155 mm
Hoogte (mm): 23 mm
Breedte (mm): 50 mm
Gewicht: 0.144 kg
IP-waarde: IP20 (Alleen Binnengebruik)
Behuizing: Plastic
Kleur: Zwart
Minimale Omgevingstemperatuur: -20 °C
Maximale Oppervlakte Temperatuur: 50 °C
Artikelnummer: A9950051
Artikelnaam: LINEARdrive DC – 720 W