MILOS Pro-30 Square F Truss – Straight – Heavy Duty F (Prolyte Ø 27,8 mm compatible), Silver, 2.000mm – QTVF2000 – 2000 mm – heavy duty – silver – F
Op voorraad
Aanbieding
QTVF2000 – 2000 mm – heavy duty – silver – F
  • Gecertificeerde 48mm buis voor intensief gebruik
Merk: Milos
Artikelnummer: FQ30200HD
Beschrijving
Lengte 2000mm Heavy Duty Pro-30 F-truss vierkant.
De Pro-30 Heavy Duty truss biedt een uitstekende overspanning en gewichtsbelasting en is zeer goed uitgerust om te worden gebruikt voor middelgrote en grote toepassingen. Ideaal voor overspanningen tot 20mtr. Gemaakt van gecertificeerde 48x3mm dikke aluminiumlegeringsbuizen met 16x2mm beugels. Elke lengte heeft een duurzame constructie met een diagonale anti-twist eindbalk. De Heavy Duty truss is verkrijgbaar in alu kleur of gepoedercoat in zwart, RAL9005. Beide kleuren zijn verkrijgbaar als Prolyte-compatibele F-truss of Global/Euro truss-compatibele G-truss. Omdat de female connectoren standaard Pro-30 zijn, kunt u de Heavy Duty truss eenvoudig combineren met uw huidige truss.
Lengte (mm): 2000 mm
Lengte (m): 2 m
Grootte: 290 mm x 290 mm
Diameter Hoofdbuis: 48 x 3 mm
Diameter Brace Buis: 16 mm
Gewicht: 12.5 kg
Trusstype: Recht
Truss-systeem: F Ø 27,8 mm
Compatibiliteit: Prolyte
Meegeleverde Accessoires: Connection Kit ( Spigot, Pin, Spring )
Artikelnummer: FQ30200HD
Artikelnaam: Pro-30 Square F Truss – Straight – Heavy Duty F (Prolyte Ø 27,8 mm compatible), Silver, 2.000mm