MILOS Pro-30 Square G Truss – Straight – Heavy Duty G (Global & Euro Ø 29,0 mm compatible), Silver, 1.500mm – QTVU1500 – 1500 mm – heavy duty – silver – G
Op voorraad
Aanbieding
QTVU1500 – 1500 mm – heavy duty – silver – G
  • Gecertificeerde 48mm buis voor intensief gebruik
Merk: Milos
Artikelnummer: GQ30150HD
Beschrijving
Lengte 1500mm Heavy Duty Pro-30 G-truss vierkant.
De Pro-30 Heavy Duty truss biedt een uitstekende overspanning en gewichtsbelasting en is zeer goed uitgerust om te worden gebruikt voor middelgrote en grote toepassingen. Ideaal voor overspanningen tot 20mtr. Gemaakt van gecertificeerde 48x3mm dikke aluminiumlegeringsbuizen met 16x2mm beugels. Elke lengte heeft een duurzame constructie met een diagonale anti-twist eindbalk. De Heavy Duty truss is verkrijgbaar in alu kleur of gepoedercoat in zwart, RAL9005. Beide kleuren zijn verkrijgbaar als Prolyte-compatibele F-truss of Global/Euro truss-compatibele G-truss. Omdat de female connectoren standaard Pro-30 zijn, kunt u de Heavy Duty truss eenvoudig combineren met uw huidige truss.
Lengte (mm): 1500 mm
Lengte (m): 1.5 m
Grootte: 290mm x 390mm
Diameter Hoofdbuis: 48 x 3 mm
Diameter Brace Buis: 20 mm
Gewicht: 8.3 kg
Trusstype: Recht
Truss-systeem: G Ø 29,0 mm
Compatibiliteit: Eurotruss / Global Truss
Meegeleverde Accessoires: Connection Kit ( Spigot, Pin, Spring )
Artikelnummer: GQ30150HD
Artikelnaam: Pro-30 Square G Truss – Straight – Heavy Duty G (Global & Euro Ø 29,0 mm compatible), Silver, 1.500mm