SFP Module

Aanbieding

240.63 incl. 21% BTW

Uitverkocht

SFP Fiber Optic Module

  • LC-connector
  • Overdracht tot 10 km
  • Ondersteunt snelheden van 9,95 tot 11,3 Gb/s
  • Hot-pluggable

Merk: Novastar

Artikelnummer: 101623

Dit product is helaas uitverkocht

Wij adviseren je graag om een goed alternatief te zoeken. Neem vrijblijvend contact op met onze deskundige klantenservice.

0411 635 034 0411 635 048 info@onlinediscowinkel.nl
Meer lezen

Daarom bestel je bij Onlinediscowinkel.nl

Persoonlijk advies

Gratis verzending vanaf €100,- in NL

Uw betrouwbare leverancier sinds 1978

Beschrijving

De Novastar 10G SFP-transceivermodules zijn geschikt voor alle Novastar-producten met een SFP-glasvezelpoort, zoals de MCTRL 4K (101652), CVT4KS (101653), MCTRL 660PRO (101621), R5(101650), Pro HD(101631), UHD jr. (101633) en UHD (101634). Alle SFP-modules zijn voorzien van een LC-aansluiting en zijn dus eenvoudig te combineren met de Highlite-glasvezelkabels en katrollen (102050/102051/102052/102053).

SFP-module Glasvezelconnectortype: LC
Glasvezelmode: Single-mode
Maximale Overdrachtsafstand: 10000 m
Ingangsspanning: 3 V DC
Vermogensverbruik: 1.5 W

Artikelnummer: 101623

Extra informatie

Gewicht 0.019 kg
Afmetingen 0.07 × 0.015 × 0.01 m
Merk

EAN

Artikelnummer: 101623 Categorieën: , ,