VT202 – KVM HDMI / USB Fibre Extender Set

Op voorraad

Aanbieding

560.25 incl. 21% BTW

Lange afstand glasvezel USB & HDMI signaaloplossing

  • USB & HDMI KVM glasvezel verlengset
  • Signaaloverdracht over grote afstanden tot 300 meter
  • Resolutie tot 3840 x 2160P @ 30 Hz
  • USB 1.1
  • 2x Multimode SFP/LC-modules inbegrepen

Merk: DMT

Artikelnummer: 101242

Meer lezen

Daarom bestel je bij Onlinediscowinkel.nl

Persoonlijk advies

Gratis verzending vanaf €100,- in NL

Uw betrouwbare leverancier sinds 1978

Beschrijving

De DMT VT202 – KVM HDMI / USB Fiber Extender Set maakt het mogelijk om HDMI- en USB-signalen over lange afstanden te verzenden. Het bestaat uit een signaal zender en ontvanger die kunnen communiceren via glasvezelkabel (niet meegeleverd).

Door het gebruik van Multimode glasvezelmodules kan een transmissieafstand tot 300 m worden bereikt.

Hij ondersteunt HDMI-signaalresoluties tot 4K (3840×2160 pixels @ 30 Hz) en USB 1.1-signaaloverdracht.

De DMT VT202 wordt geleverd met stroomadapters, USB-A naar USB-B kabel, twee SFP-modules (LC-interface) en twee montagebeugels.

USB 1.1 (In): 1
HDMI1.4b: 1
USB 1.1 (Uit): 2
HDMI 1.4b (Uit): 1
Maximale Ingangsresolutie: 3840 x 2160
Maximale Uitgangresolutie: 3840 x 2160
Ingangsspanning: 100-240 V AC 50-60 Hz
Vermogensverbruik: 3.2 W
Power Connector In: Low Voltage DC plug
Dataconnector In: HDMI / USB B
Dataconnector Uit: HDMI / USB A

Artikelnummer: 101242

Extra informatie

Gewicht 0.902 kg
Afmetingen 0.24 × 0.157 × 0.055 m
Merk

EAN

Artikelnummer: 101242 Categorieën: , ,