MILOS Pro-40 Square F – Straight – Heavy Duty F (Prolyte Ø 27,8 mm compatible), Silver, 3.000mm – QTLF3000 – 3000 mm – F
Op voorraad
Aanbieding
QTLF3000 – 3000 mm – F
  • Gecertificeerde 48mm buis voor intensief gebruik
Merk: Milos
Artikelnummer: FQ40300HD
Beschrijving
Lengte 3000mm Heavy Duty Pro-40 F-truss vierkant.
De Pro-40 Heavy Duty truss is een productlijn met een groter formaat die opmerkelijke gewichtsbelastbaarheid biedt, terwijl het past bij de behoeften van grotere overspanningen en standontwerpen zoals concertpodia, grotere tentoonstellingspresentaties of andere soorten binnen- of buitenpodia. Gemaakt van gecertificeerde 48×3 mm dikke aluminium legering buizen met 20×2 mm beugels, deze Heavy Duty versie meet 388×388 mm en kan gebruikt worden voor binnen- of buitentoepassingen. Verkrijgbaar in Prolyte-compatibele F-versie of Global/Euro truss-compatibele G-versie in alu-kleur. Voor andere kleuren, specifieke lengtes of knooppunten kunt u contact opnemen met onze verkoopafdeling.
Lengte (mm): 3000 mm
Lengte (m): 3 m
Grootte: 390 mm x 390 mm
Diameter Hoofdbuis: 48 x 3 mm
Diameter Brace Buis: 20 mm
Gewicht: 20.3 kg
Trusstype: Recht
Truss-systeem: F Ø 27,8 mm
Compatibiliteit: Prolyte
Meegeleverde Accessoires: Connection Kit ( Spigot, Pin, Spring )
Artikelnummer: FQ40300HD
Artikelnaam: Pro-40 Square F – Straight – Heavy Duty F (Prolyte Ø 27,8 mm compatible), Silver, 3.000mm