MILOS Pro-40 Square F – Straight – Heavy Duty QTLF1500 – 1500 mm – F – QTLF1500 – 1500 mm – F
Op voorraad
Aanbieding
QTLF1500 – 1500 mm – F
  • Grote vrije overspanning & laadkarakteristieken (tot 20m/65.61ft)
  • Gecertificeerde 48mm buis voor intensief gebruik
  • Aansluitset geleverd bij elke trusslengte en –verbinding
  • Snelle aansluiting voor een vlotte, eenvoudige en veilige montage
Merk: Milos
Artikelnummer: FQ40150HD
Beschrijving
Lengte 1500mm Heavy Duty Pro-40 F-truss vierkant.
De Pro-40 Heavy Duty truss is een productlijn met een groter formaat die opmerkelijke gewichtsbelastbaarheid biedt, terwijl het past bij de behoeften van grotere overspanningen en standontwerpen zoals concertpodia, grotere tentoonstellingspresentaties of andere soorten binnen- of buitenpodia. Gemaakt van gecertificeerde 48×3 mm dikke aluminium legering buizen met 20×2 mm beugels, deze Heavy Duty versie meet 388×388 mm en kan gebruikt worden voor binnen- of buitentoepassingen. Verkrijgbaar in Prolyte-compatibele F-versie of Global/Euro truss-compatibele G-versie in alu-kleur. Voor andere kleuren, specifieke lengtes of knooppunten kunt u contact opnemen met onze verkoopafdeling.
Lengte (mm): 1500 mm
Lengte (m): 1.5 m
Grootte: 390 mm x 390 mm
Diameter Hoofdbuis: 48 x 3 mm
Diameter Brace Buis: 20 mm
Gewicht: 10.8 kg
Trusstype: Recht
Truss-systeem: F Ø 27,8 mm
Compatibiliteit: Prolyte
Meegeleverde Accessoires: Connection Kit ( Spigot, Pin, Spring )
Artikelnummer: FQ40150HD
Artikelnaam: Pro-40 Square F – Straight – Heavy Duty QTLF1500 – 1500 mm – F