MILOS Pro-40 Square G Truss – Straight – Heavy Duty QTLU1000 – 1000 mm – G – QTLU1000 – 1000 mm – G
Op voorraad
Aanbieding
QTLU1000 – 1000 mm – G
  • Gecertificeerde 48mm buis voor intensief gebruik
Merk: Milos
Artikelnummer: GQ40100HD
Beschrijving
Lengte 1000mm Heavy Duty Pro-40 F-truss vierkant.
De Pro-40 Heavy Duty truss is een productlijn met een groter formaat die opmerkelijke gewichtsbelastbaarheid biedt, terwijl het past bij de behoeften van grotere overspanningen en standontwerpen zoals concertpodia, grotere tentoonstellingspresentaties of andere soorten binnen- of buitenpodia. Gemaakt van gecertificeerde 48×3 mm dikke aluminium legering buizen met 25×3 mm beugels, deze Heavy Duty versie meet 400×400 mm en kan gebruikt worden voor binnen- of buitentoepassingen. Verkrijgbaar in Prolyte-compatibele F-versie of Global/Euro truss-compatibele G-versie in alu-kleur. Voor andere kleuren, specifieke lengtes of knooppunten kunt u contact opnemen met onze verkoopafdeling.
Lengte (mm): 1000 mm
Lengte (m): 1 m
Grootte: 400 mm x 400 mm
Diameter Hoofdbuis: 48 x 3 mm
Diameter Brace Buis: 25 x 3 mm
Gewicht: 8.8 kg
Trusstype: Recht
Truss-systeem: G Ø 29,0 mm
Compatibiliteit: Eurotruss / Global Truss
Meegeleverde Accessoires: Connection Kit ( Spigot, Pin, Spring )
Artikelnummer: GQ40100HD
Artikelnaam: Pro-40 Square G Truss – Straight – Heavy Duty QTLU1000 – 1000 mm – G